Enter Title

حوزه خدمات Services

بهره برداری تعمیر و نگهداری

با مهیا کردن متخصصین و منابع لازم، راه اندازی و بهره برداری یک تاسیسات به نحوی صورت می‏پذیرد که منجر به عملکرد مطلوب آن و حصول اطمینان از بهره وری، مقرون به صرفه بودن، قابلیت اطمینان و امنیت می‏شود.

نوسازی تعمیرات اساسی

بازسازی یک تاسیسات آسیب دیده و یا منسوخ شده و تعمیرات اساسی بر روی یک واحد قدیمی نیروگاهی-صنعتی اجازه می دهد تا آنها به یک بار دیگر سهم خود را در تولید نیرو افزایش دهند.

بازسازی

شرکت طلوع انرژی به پشتوانه تیم مهندسی با تجربه خود توانسته است با پشتیبانی همه جانبه و تمهیدات لازم سبب کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت برای خدمات بازسازی تجهیزات ثابت و دوار و قطعات توربین گاز گردد.

تامین تجهیزات

شرکت طلوع انرژی دارای تجربه وسیعی در تامین و تهیه تجهیزات و قطعات یدکی در صنایع نیروگاهی می‏باشد. به کمک رابطه کارآمد با سازندگان معتبر جهان و اتکا به تجربه خود، شرکت طلوع انرژی قابلیت تحویل درخواست های مشتریان خود را با کیفیتی بالا، در ظرف زمان تعیین شده و پایین ترین هزینه را دارا می باشد.

نصب و راه اندازی

قبل از آغاز فرآیند پیش‏راه‏اندازی و راه‏اندازی انجام فعالیت‏های نصب تجهیزات باید به شکل دقیق، همراه با زمینه سازی‏های مخصوص، منطبق با زمان‏بندی و تحت نظارت متخصصین صورت پذیرد. قبل از انجام هر تست، باید از اینکه نصب مطابق با تمام الزامات قانونی و دستورالعمل‏های مربوطه صورت گرفته است اطمینان حاصل شود.

مشاوره مهندسی

در بازار رقابتی امروز، نوآوری و مهندسی برای یک کسب و کار پایدار بسیار مهم می باشد. در این راستا شرکت طلوع انرژی کوشیده است و با موفقیت توانسته است دستورالعمل‏های کارآمد را جهت افزایش بهره‏وری و کارایی به مشتری‏های خود ارائه نماید.

عملیات ساختمانی

شرکت طلوع انرژی پروژه های متعددی که شامل مراحل ساختمانی مانند اجرای فونداسیون و اسکلت فلزی ساختمان ها در سایت، اجرای فونداسیون تجهیزات اصلی (مانند توربین، ژنراتور و ترانس) و کابل کشی ولتاژ بالا هستند را تا به کنون با موفقیت اجرا کرده است.

آموزش و توسعه مابع انسانی

شرکت طلوع انرژی آموزش تعمیرات و نگهداری و بهره برداری به صورت حین کار و نظری را جهت تاسیسات صنایع یا تجهیزات خریداری شده از مشهورترین تولید کنندگان جهان را ارائه می نماید.